Ana sayfa

LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD Kalite kontrol

Müşteri yorumları
Ürün kaliteli ve nakliye çok hızlı oldu kesinlikle tekrar satın alacak

—— TOMOO OGAWA

Ben normal bir müşteriyim. Patron malları teslim etmek ve paranızın karşılığını vermek için hızlıdır. Çok güvenilir bir ortak.

—— KOJI MATSUMOTO

Düşük manyetik içerik, kalitesi iyi ve mükemmel hizmet tutumu.

—— UMESH AGARWAR

Pas giderme etkisi çok iyi ve fiyatı makul. Çok Menmun Kalmak

—— PETER SATIŞ

Tek tip granüller, çok kaliteli, ayrıntılı ambalajlama

—— ANDRUSKO ANDIS

Hızlı teslimat, iyi paketleme, iyi ürün kalitesi, düzenli sipariş vermek

—— SALM SMIR

Ben sohbet şimdi
qc profili
Gelecekte şirketi daha iyi geliştirmek, şirketin temel rekabetçiliğini sağlamak ve ürünlerin teknolojik içeriğini geliştirmek için, Henan Ruishi Group 2007 kadar erken bir araştırma ve geliştirme merkezi kurdu. Merkezde 20 personel var. 1 doktor, 3 master, 2 kıdemli mühendis ve araştırmacıların geri kalanı üniversite mezunu veya üstüdür. Başlangıçta çok disiplinli ve bilimsel olarak tamamlayıcı, profesyonel ve makul bir araştırma ve geliştirme ekibi kurdu. Merkez, Luoyang Refrakter Enstitüsü, Çin Bilimler Akademisi ve çeşitli üniversiteler ve kolejlerle kapsamlı ve kapsamlı bilimsel ve teknolojik işbirliğine sahiptir.
Şirketin stratejisinin rehberliğinde Ar-Ge Merkezi, “platform inşaatını güçlendirmeyi ve temel teknolojileri beslemeyi” formüle etti. Proses optimizasyonu, hizmet üretim pazarı. Kullanıcı değerine odaklanın ve pazar talebini yönlendirin.

Ar-Ge merkezinin kuruluşundan bu yana, aşındırıcı, refrakter malzemeler, seramik malzemeler ve ilgili araştırma projelerinin araştırılması, analizi, geliştirilmesi ve test edilmesinden ana işlevler sorumludur. Şirketin yeni ürün geliştirme ve temel testlerin uygulama birimidir.

Çin'in ağır kimya endüstrisinin gelişme hızı ilerledikçe, enerji, kaynaklar ve çevre sorunları giderek daha fazla öne çıkıyor. Elektrofüzyon azaltımı ile kahverengi erimiş alümina ve beyaz erimiş alümina üretim sürecinde yüksek güç tüketimi, çevreyi kirleten büyük miktarda karbondioksit ve dairesel ekonominin gelişmesine elverişli olmayan büyük miktarda boksit tüketimi sorunları vardır. .

“On İkinci Beş Yıllık Plan” a göre, yeni enerji, enerji tasarrufu ve çevre koruma, yeni enerji araçları, yeni malzemeler, biyoloji, ileri teknoloji ekipman üretimi ve yeni nesil bilgi teknolojisi gibi yedi stratejik gelişmekte olan sanayi devreye alınacak Ulusal çağrıya cevap olarak, Ar-Ge Merkezi yeni bir kompozit yalıtım teknolojisi geliştirdi. Endüstriyel atık kalıntısı ana hammadde olarak alınmakta olup, mevcut yerli ileri silme eritme ve eritme teknolojisi benimsenmiştir. Kompozit yalıtım malzemeleri üretmek için eritme, soğutma, kırma, işleme, eleme, manyetik ayırma, bitmiş ambalajlama, vb. İşlemleri ile katkı maddeleri (patent) eklenmesi. Korund bazlı kompozit yalıtım malzemeleri hazırlamak için elektro eritme eritme. Düşük maliyet (malzeme maliyeti sıradan kaynaşmış kahverengi korindonun% 70'i), düşük enerji tüketimi (güç tüketimi sıradan kaynaşmış kahverengi korindonun% 80'i), düşük karbon içeriği (% 0.01'den az), yüksek kaynak kullanımı Karbon gibi avantajları olmayan Dioksit ve kanalizasyon yer değiştirmesi, ulusal sanayi politikaları ve çevre koruma gereklilikleri ile uyumlu ulusal buluş patentleri almıştır. Karbonsuz erimiş korindon kompozit yalıtım malzemesi esas olarak erimiş korindon malzeme, erimiş korindon --- spinel kompozit malzeme ve erimiş korindon --- kalsiyum alüminat kompozit malzeme serisini içerir, bunlar yüksek sıcaklık direncine ve mekanik özelliklere sahiptir. Pota döküm kompozit yalıtım malzemeleri, pota karbonsuz prekast bloklar, vb. İçin ana hammaddedir. Kompozit yalıtım malzemeleri ve aşındırıcılar endüstrisinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin üretkenliğe hızlı dönüşümünü teşvik etti. Bu teknoloji Ar-Ge merkezinin sadece Luoyang için değil, Henan ve hatta tüm ülke için teknik hizmetler sunmasını sağlıyor.

Ruishi Grubu ayrıca Zhengzhou Üniversitesi, Henan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Henan Politeknik Üniversitesi, vb için doktora araştırma üssü ve yenilikçi bir uygulama üssü olarak hizmet vermekte ve anavatandaki yetenekleri beslemek için yüksek kaliteli koşullar yaratmıştır.


Ar-Ge merkezinin temel görevi, piyasanın potansiyel talebini ve endüstri geliştirme eğilimlerini hedeflemek ve yüksek kalitede, yüksek teknolojili, yüksek verimli pazarın acilen ihtiyaç duyduğu ürünleri geliştirmektir; ikincisi, mevcut çeşitlere yönelik, sürekli teknolojik iyileştirme yapmak, teknik ve ekonomik göstergeleri geliştirmek ve ürünleri geliştirmek. Rekabet. Üçüncüsü, müşterilere kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için yakın bir araştırma ve pazar topluluğu, merkez ve müşteri topluluğu oluşturmaktır.
Şirketin doğru liderliği altında ve kardeşlerin güçlü desteği altında, Ar-Ge merkezi kendi yapısını güçlendirmeye ve geliştirmeye devam edecek, yenilik yapmaya ve aşmaya devam edecek ve Ruishi Grubu'nun büyük planına güçlü bir fırça ekleyecektir.

İletişim bilgileri
LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD

İlgili kişi: Ms. Helen Liang

Tel: 86-18637906777

Faks: 86-379-65285889

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: 23 Kat, Wuzhou Binası, No.248, Kaiyuan Yolu, Luoyang Luolong Bölgesi

Fabrika adres:Ruyang İlçe Endüstrileri Biriktirme Alanı