Ana sayfa

LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD

Bize hakkında birkaç kelime
Çin LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD şirket Profili
Çin LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD şirket Profili
Çin LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD şirket Profili
Çin LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD şirket Profili
Çin LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD şirket Profili
Çin LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD şirket Profili
1 2 3 4 5 6

LUOYANG RUISHI TRADING CO.LTD

Ruishi Group, 1992 yılında çeşitlendirilmiş bir grup şirketi olan kuruldu, iş kapsamı her türlü aşındırıcı malzeme, refrakter malzeme, metalurji aksesuarları, hassas döküm ve güneş enerjisi ile kesme işlemlerini içeriyor. 20 yıldan fazla istikrarlı bir gelişme sayesinde, yatırım, Ar-Ge, derin işlem ve eritme, kum yapma, ağ satış ve uluslararası ticaret bir araya getirmek için büyüme var has

Ruishi Grubu, doktor, usta ve kıdemli mühendis tarafından mükemmel bir ekiple 300 bin metrekarelik bir alanı ve 500 çalışanı kapsayan bir fabrikaya sahiptir. Ruishi Group'un yüzde yüz iştiraki vardır ve ürünleri ABD, Rusya, Japonya ve Güney Kore gibi 20'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

RS Group, ISO9001: 2008 uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikasını geçerek ve geri dönüşüm ekonomisini geliştirerek, yüksek kirlilik durumunu değiştirerek, aynı sektör arasında yeni enerji tasarrufu sağlayan, çevre koruma kompozit korindon üretme kapasitesine sahip tek kuruluştur. yüksek enerji tüketimi。

Gelecekte, Ruishi Group, maden kaynaklarının ve enerji krizinin yetersizliğine odaklanacak, yeşil, çevre dostu, enerji tasarrufu ve yüksek verimlilikte yenilik alanlarına yatırım yapacak, yeni malzemeler ve güçler araştırıp geliştirecek, kaynak tüketimini ve çevre kirliliğini azaltacak ve yerel ekonomi ve refrakter endüstrisinin hızlı gelişimini teşvik etmek。

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : RS

No. Çalışanları : 500~800

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

"Prestij kalite elde, birikimi büyük bir şey elde", sıkıntı ve rüya yirmi altı yıl, iniş ve çıkışlar yirmi altı yıl, bu anlar "Ruishi" şaşkınlık. Gelecekteki gelişimde, grup şirketi, sektördeki temel rekabet gücünü artırmak, modern kurumsal yönetim sisteminin uygulanmasını güçlendirmek için çaba gösterecektir. Artan mineral kaynağı sıkıntısı ve Çin'deki enerji krizi göz önüne alındığında, yeşil, çevre koruma, enerji tasarrufu ve verimli yeniliklere yatırım yapmaya, yeni malzemelerin ve yeni enerjinin araştırma ve geliştirilmesine odaklanmaya, kaynak tüketimini ve çevreyi azaltmaya devam edeceğiz. kirlilik, gelecek nesillere fayda sağlamaya ve toplumun sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaya çalışın. Ruishi grup içtenlikle sonsuza kadar geliştirme dostluk yurtiçinde ve yurtdışında müşterileri ile çalışmak istiyoruz!

Firma Servisi

Henan Ruishi Grubu'nun tüm çalışanları adına, şirketin gelişimini önemseyen ve destekleyen Çinli ve yabancı dostlara yürekten şükranlarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.

Henan Ruishi Yenilenebilir Kaynaklar Group Co, Ltd 1992 yılında kurulmuş ve 20 yıldan fazla sonra sürekli gelişmiştir. Bu yatırım, bilimsel araştırma, işleme, üretim, eritme, kum yapma, ağ satış ve uluslararası ticaret entegre çeşitlendirilmiş bir grup şirketi haline gelmiştir. Aşındırıcı aşındırıcılar, refrakter malzemeler, metalurjik aksesuarlar ve yeni malzemeleri kapsar.

Sürdürülebilir kalkınma yoluna bağlıyız, dairesel ekonomiyi sonuna kadar yürütüyoruz ve şirketin gelecek nesillere katkıda bulunmasını ve anavatana katkıda bulunmasını kesinlikle istiyoruz.
Şirketin istikrarlı gelişimi üzerine, "Bugün yarından daha iyidir, yarın bugünden daha iyi" çalışma felsefesinde ısrar ederek, "mükemmellik ve samimi hizmet peşinde" kurumsal ruhunu sürdürmeye başladık ve sağlamak için çalışıyoruz çok yönlü mükemmel hizmet ile müşteriler. "Profesyonel yönetim, rasyonel yönetim" ile işletmelerin gelişmeye ve büyümeye devam etmek için bir araç olarak.

Ruishi Grubunun son 23 yıldaki istikrarlı gelişimi, tüm düzeylerdeki liderlerin desteğini ve teşvik edilmesini desteklemiştir. Yaşamın her kesiminden arkadaşların anlayışından ve desteğinden ayrılmaz ve yıllar boyunca yeni ve eski müşterilerin bakımı ve sevgisinden ayrılmaz. Burada yürekten şükranlarımı ve yüce saygımı ifade etmek istiyorum. Aynı zamanda Ruishi Grubu için sürekli bakım ve desteğinizi bekliyoruz.

Geçmişe baktığımda, çok fazla duygu hissediyorum; geleceğe bakacak olsam, daha gidecek çok yolum var. Giderek daha açık bir pazar ortamı karşısında umutlar ve zorluklar iç içedir ve fırsatlar ve zorluklar bir arada bulunur. Savaşmaya cesaret eden ve savaşmaya cesaret eden birkaç kadro ekibimiz ve işçimiz var. Uzun yıllardır yenilikçi mekanizmalar ve sistemler biriktirdik. Hızlı gelişime sahip yeni kaynak rezervlerimiz ve yüksek teknoloji endüstrilerimiz var. Ruishi halkı yüksek ruhlu bir tutum ve yeni bir görünüm benimseyecektir. Stil, fırsatı yakala, meydan okumayı karşıla, gelişimi hızlandır, parlak bir yüzyıl yarat!

Şirket takım

Firmamız profesyonel bir dış ticaret ekibine sahiptir. Ürünlerimiz Amerika, Rusya, Almanya, İngiltere, Sptain, Hindistan, Japonya, Kore ve diğer 30'dan fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: 23 Kat, Wuzhou Binası, No.248, Kaiyuan Yolu, Luoyang Luolong Bölgesi

Fabrika adres:Ruyang İlçe Endüstrileri Biriktirme Alanı